ESC European Ranking

ESC European Ranking

Euroopan rankinglista joulukuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. ENGLEDER Barbara GER 4582 (1.)
2. PEJCIC SnjezanaCRO 2538 (2.)
3. ZUBLASING PetraITA 2488 (3.)

suomalaiset
59. LAINE KatariinaFIN17 (59.)
65. HYRKÄS EmmiFIN 14 (65.)
72. PALO Marianne FIN 11 (72.)
72. VILJANEN HennaFIN 11 (72.)
79. FRILANDER Pauliina FIN 8 (79.)
83. SIHVONEN Annika FIN6 (83.)
108. SIIVONEN Anna-M FIN3 (117.)
124. HAVUKAINEN Inka FIN 2 (128.)
124. PELTONEN Saana FIN 2 (128.)
124. HÄKKINEN ArmiFIN2 (117.)

10m kiv:
1. ARSOVIC Andrea SRB 2607 (1.)
2. VDOVINA Daria RUS 1875 (2.)
3. ENGLEDER Barbara GER 1623 (3.)

suomalaiset
64. FRILANDER Pauliina FIN 16 (66.)
68. LAINE Katariina FIN 14 (70.)
84. SIIVONEN Anna-M FIN8 (85.)

84. PALO MarianneFIN8 (85.)
84. PELTONEN Saana FIN8 (79.)
105. HYRKÄS Emmi FIN 5 (107.)
113. SIHVONEN AnnikaFIN4 (123.)
124. HAVUKAINEN Inka FIN3 (123.)
124. HÄKKINEN ArmiFIN 3 (123.)
124. PITKÄNEN Hanna FIN 3 (123.)
174. VILJANEN Henna FIN 2 (164.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. KAMENSKIY SergeyRUS 4332 (1.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 3321 (2.)
3. RAYNAUD Alexis FRA 2188 (3.)

suomalaiset
27. KURKI JuhoFIN163 (27.)
53. LEPPÄ AleksiFIN20 (54.)
90. BJÖRKBACKA J. FIN 4 (87.)
99. FRIMAN Cristian FIN 3 (105.)
99. LÅNGSTRÖM S. FIN 3 (94.)
120. KIURU MatiasFIN 1 (120.)

50m kiv makuu:
1. JUNGHAENEL Henry GER4630 (1.)
2. GRIMMEL TorbenDEN 2329 (2.)
3. GRIGORYAN Kirill RUS 2089 (3.)

suomalaiset
33. KURKI JuhoFIN 119 (33.)
54. BJÖRKBACKA J. FIN32 (54.)
89. FRIMAN Cristian FIN 4 (89.)
94. FRIMAN Björn FIN 3 (93.)
102. KIURU Matias FIN1 (102.)

10m kiv:
1. CAMPRIANI Niccolo ITA 3756 (1.)
2. KULISH Serhiy UKR 2981 (3.)
3. MASLENNIKOV Vlad. RUS 2978 (2.)

suomalaiset
23. KURKI JuhoFIN 171 (24.)
42. LEPPÄ AleksiFIN38 (44.)
68. BJÖRKBACKA J. FIN14 (72.)
106. LÅNGSTRÖM S. FIN 5 (110.)
106. FRIMAN Cristian FIN 5 (110.)
120. POHJOISAHO R. FIN 3 (120.)
120. KIURU Matias FIN 3 (139.)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KORAKAKI Anna GRE 4747 (1.)
2. KARSCH Monika GER 3378 (2.)
3. DIETHELM GERBERSUI 2614 (3.)

suomalaiset
51. KARRI RitvaFIN7 (51.)

10m pist
1. KORAKAKI Anna GRE 3096 (1.)
2. BATSARASHKINA V. RUS 2433 (2.)
3. KOSTEVYCH OlenaUKR1826 (3.)

suomalaiset
62. KARRI RitvaFIN 4 (62.)

MIEHET
50m pist
1. OMELCHUK Oleh UKR 1267 (1.)
2. CARRERA Pablo ESP 1180 (2.)
3. KOPP Pavol SVK 1166 (3.)

suomalaiset
50. TURUNEN Karri FIN5 (47.) 57. HUHTAMÄKI Ari FIN3 (59.)
10m pist
1. MIKEC DamirSRB 2035 (1.)
2. TUZINSKY Juraj SVK 1659 (2.)
3. CARRERA Pablo ESP 1547 (3.)

suomalaiset 51. HUHTAMÄKI Ari FIN 7 (53.)
101. TURUNEN Karri FIN1 (107.)
101. JAHNSSON Kai FIN1 (107.)


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *