GP of Leppa.fi part IV

GP of Leppa.fi part IV

NEXT GRAND PRIX OF LEPPA.FI PART IV COMPETITION WILL BE SHOOT AT ! 19th JANUARY TO 21st January

CHECK VIDEO OF GP PART III

 

Grand Prix of leppa.fi_2018_valmis

Grand Prix of leppa.fi_2018_in english_2

 

To register: Clik here or send email to marko.leppa@ampumaurheiluliitto.fi

Klikkaa tätä:

http://www.tanhuvaara.fi/urheilijat/leirit-ja-kurssit/grand-prix-of-leppa-fi

ja kohtaa ilmoittaudu tästä….

ILMOITTAUTUMINEN ON PÄÄTTYNYT

KISAAN ILMOITTAUTUNEET / REGISTERED IN

18.1. TOTAL 45 person

Kivääri / Rifle

  1. HAVUKAINEN Inka
  2. VALKONEN Nea
  3. KURKI juho
  4. SIHVONEN Annika
  5. RISSANEN Eetu
  6. SYRJÄ LAURI
  7. STENSTRÖM Joni
  8. SALO Jere-Juhani
  9. SIITONEN Sonja
  10. PIIPPONEN Mika
  11. ALASTALO Netta
  12. LAINE Katariina
  13. KIURU Matias
  14. VILJANEN Henna
  15. LÅNGSTRÖM Sebastian
  16. HYRKÄS Emmi
  17. PUKKILA Jonna
  18. RUTONEN Juha
  19. LÅNG Jimi
  20. SIPOLA Anni

 

Pistooli / Pistol

  1. HARTIKAINEN Rauno
  2. SIMSONE Ieva LAT
  3. HAAPANEN Olli
  4. HAAPANEN Juho
  5. PETERSONE Laila LAT
  6. PUKKILA Eero
  7. SUURONEN otto
  8. LAHTI Teemu
  9. HAAPALA Ismo
  10. AF URSIN Tarmo

 

COACHES and SUPPORTERS

  1. HUKKI Piia
  2. SALO Harri
  3. SIITONEN Severi
  4. OKSMAN Tanja
  5. ALASTALO Kari
  6. PELTOLA Pirjo
  7. MATTILA Mikko
  8. BACKMAN-HYRKAS Mari
  9. HYRKÄS Anssi
  10. VALKONEN Raimo
  11. IHALAINEN Simo
  12. VIEROLA Sami
  13. LINDELL Per-Ole
  14. SIPOLA Pekka
  15. SIPOLA Satu

Kisaviikonloppu vedetään seuraavan ohjelman mukaisesti:

Perjantai 19.1.

 17.00                              Päivällinen                        Ravintola Espilä

18.00–20.30                     PET                                   Kisa-areena

20.45–21.15                     Iltapala                             Ravintola Espilä

21.30                               Kisaparien arvonta            Kisa-areena

 

Lauantai 20.1.

 

07.00–08.00                     Aamiainen                       Ravintola Espilä

09.00–09.30                     I karsintakilpailu erä 1     Kisa-areena

Kivääri 10 Pistooli 6                

10.00–10.30                     I karsintakilpailu erä 2     Kisa-areena

Kivääri 11 Pistooli 5                

11.00–12.30                    Lounas                            Ravintola Espilä

13.30                              Kisaparien arvonnat       Kisa-areena

14.15–15.00                     II karsintakilpailu           Kisa-areena

Kivääri 11+1 Pistooli 6                

15.30–17.00                     PET                                  Kisa-areena

17.00–18.00                     Juhlapäivällinen,             Ravintola Espilä

17.30–19.30                     PET                                  Kisa-areena

19.45–20.30                     Iltapala

20.00-23.30                     Saunailta                          Kaartilan sauna

 

Sunnuntai 21.1.

07.30–08.30                     Aamiainen                        Ravintola Espilä

08.45                               Arvonnat, Finaaliampujien

esittely                               Kisa-areena

09.15                              Finaalikarsinta                    Kisa-areena

                                       Kivääri 6+2 Pistooli 6+2                

10.00                               Semifinaalit arvonnat      Kisa-areena

10.30                              Semifinaalit                      Kisa-areena

                                        Kivääri 4 Pistooli 4          

11.00–12.00                     Lounas                              Ravintola Espilä

12.00                                Huoneiden luovutus

12.30                                Finaalit                              Kisa-areena

                                        Kivääri 2+2 Pistooli 2+2          

13.00                                Palkintojen jako               Kisa-areena