ISSF WC MÜNCHEN, Saksa

ISSF WC MÜNCHEN, Saksa

Aleksi edustaaa Suomea keskiviikkona käynnistyvässä Münchenin maailman Cupissa Saksassa. Aleksin lisäksi kisoissa ampuvat:

Kivääri:
HYRKÄS Emmi Hahlo
LAINE Katariina HlAS
KURKI Juho KaA
STENSTRÖM Joni RS

Pistooli:
HYNNINEN Reetta PAS
KARRI Ritva KokMAS

Alla lihavoituina Aleksin mahdolliset ammunnat

WEDNESDAY
17.05
Arrival of Delegations

THURSDAY
18.05
08:30 – 16:45
Pre-Event Training
08:30 – 18:00
Equipment Control
11:15 – 12:15
25m Pistol Women Precision Stage – MQS Extra
16:00
Technical Meeting
17:00 – 17:45
25m Pistol Women Rapid Fire Stage – MQS Extra

FRIDAY
19.05
08:30 – 13:45
25m Pistol Women Precision Stage
08:45 – 10:00
10m Air Rifle Men Relay 1
08:45 – 10:15
50m Pistol Men Elimination 1
11:00 – 12:15
10m Air Rifle Men Relay 2
11:15 – 12:45
50m Pistol Men Elimination 2
13:15 – 14:05
10m Air Rifle Women Relay 1
13:30
Final 10m Air Rifle Men
14:15
Victory Ceremony
15:00 – 15:50
10m Air Rifle Women Relay 2
17:00
Final 10m Air Rifle Women
17:45
Victory Ceremony

SATURDAY
20.05
08:30 – 12:30
25m Pistol Women Rapid Fire Stage
08:45 – 10:15
50m Pistol Men
11:15
Final 50m Pistol Men
11:30 – 12:20
50m Rifle Prone Men Elimination 1

12:00
Victory Ceremony

13:00 – 19:00
25m Rapid Fire Pistol Men Stage 1

13:15 – 14:05
50m Rifle Prone Men Elimination 2

13:30
Final 25m Pistol Women

14:15
Victory Ceremony

SUNDAY
21.05
08:45 – 09:35
50m Rifle Prone Men

09:00 – 15:00
25m Rapid Fire Pistol Men Stage 2

10:30
Final 50m Rifle Prone Men

10:30 – 12:15
50m Rifle 3 Positions Women Elimination 1

11:15
Victory Ceremony

13:15 – 15:00
50m Rifle 3 Positions Women Elimination 2

16:00
Final 25m Rapid Fire Pistol Men

16:45
Victory Ceremony

MONDAY
22.05
08:45 – 10:00
10m Air Pistol Men Relay 1

08:45 – 10:30
50m Rifle 3 Positions Women

11:00 – 12:15
10m Air Pistol Men Relay 2

11:30
Final 50m Rifle 3 Positions Women

11:30 – 14:15
50m Rifle 3 Positions Men Elimination 1

12:45
Victory Ceremony

13:15
Final 10m Air Pistol Men

14:00
Victory Ceremony

15:15 – 18:00
50m Rifle 3 Positions Men Elimination 2

TUESDAY
23.05
08:45 – 09:35
10m Air Pistol Women Relay 1

08:45 – 11:30
50m Rifle 3 Positions Men

10:30 – 11:20
10m Air Pistol Women Relay 2

12:15
Final 10m Air Pistol Women

13:00
Victory Ceremony

13:30
Final 50m Rifle 3 Positions Men

14:45
Victory Ceremony

WEDNESDAY
24.05
Departure of Delegations


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *