ESC Euroopan Ranking

ESC Euroopan Ranking

Euroopan rankinglista lokakuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. ENGLEDER Barbara GER 1594 (1.)
2. MCINTOSH Seonaid GBR 1529 (3.)
3. PEER Franziska AUT 1518 (2.)

suomalaiset
74. PALO Marianne FIN 19 (74.)
79. VILJANEN Henna FIN 16 (79.)
87. MÄKELÄ Mira FIN 12 (88.)
97. LAINE Katariina FIN 9 (97.)
103. HYRKÄS Emmi FIN 8 (101.)
108. SIHVONEN Annika FIN 7 (108.)
127. FRILANDER Pauliina FIN 4 (129.)

10m kiv:
1. PEJCIC Snjezana CRO 1137 (1.)
2. VDOVINA Daria RUS 913 (2.)
3. ILIE Laura Georgeta ROU 793 (3.)

suomalaiset
48. PALO Marianne FIN 38 (50.)
65. KEMPPI Viivi FIN 27 (66.)
71. HYRKÄS Emmi FIN 26 (70.)
97. VILJANEN Henna FIN 16 (96.)
105. LAINE Katariina FIN 15 (104.)
124. MÄKELÄ Mira FIN 12 (125.)
184. KUISMA Jenna FIN 5 (181.)
184. FRILANDER Pauliina FIN 5 (181.)
192. SIHVONEN Annika FIN 4 (189.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. KAMENSKIY Sergey RUS 1863 (1.)
2. RAYNAUD Alexis FRA 1724 (2.)
3. SCHERBATSEVICH Y. BLR 1703 (3.)

suomalaiset
14. KURKI Juho FIN424 (15.)
38. LEPPÄ Aleksi FIN 65 (38.)
49. FRIMAN Cristian FIN 40 (47.)
57. LÅNGSTRÖM S. FIN 28 (57.)
67. KIURU Matias FIN 14 (67.)
69. STENSTRÖM Joni FIN 13 (67.)

50m kiv makuu:
1. SCHERBATSEVICH Y. BLR 2173 (1.)
2. MATHIS Thomas AUT 1686 (2.)
3. JUNGHAENEL Henry GER1579 (3.)

suomalaiset
35. KURKI Juho FIN119 (37.)
42. LEPPÄ Aleksi FIN 103 (42.)
56. FRIMAN Cristian FIN 37 (56.)
76. STENSTRÖM Joni FIN 15 (76.)

10m kiv:
1. MASLENNIKOV Vlad. RUS 2086 (1.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 1569 (2.)
3. KULISH Serhiy UKR 1310 (3.)

suomalaiset
25. KURKI Juho FIN170 (25.)
30. LEPPÄ Aleksi FIN 116 (30.)
69. FRIMAN Cristian FIN 21 (70.)
79. KIURU Matias FIN 17 (78.)
84. LÅNGSTRÖM S. FIN 16 (86.)
129. STENSTRÖM Joni FIN 8 (129.)
136. KOSKELA Riku FIN 6 (144.)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KARSCH Monika GER 2819 (1.)
2. KORAKAKI Anna GRE 2371 (2.)
3. BRES Claudia POL 1440 (4.)

suomalaiset
62. HYNNINEN Reetta FIN 6 (61.)
72. KARRI Ritva FIN 4 (70.)

10m pist
1. BATSARASHKINA V. RUS 2217 (1.)
2. KORAKAKI Anna GRE 1585 (2.)
3. KOSTEVYCH Olena UKR 1091 (3.)

suomalaiset
93. KARRI Ritva FIN 4 (92.)
128. HYNNINEN Reetta FIN 1 (129.)

MIEHET
50m pist
1. MIKEC Damir SRB 1771 (1.)
2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 1457 (2.)
3. GRGIC Dimitrie SRB 1172 (3.)

10m pist
1. MIKEC Damir SRB 868 (1.)
2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 787 (2.)
2. REITZ Cristian GER 724 (3.)


Yleinen

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.