ESC Euroopan rankinglista marraskuu

ESC Euroopan rankinglista marraskuu

Euroopan rankinglista marraskuu: Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI

NAISET

50m kiv 3×20:

  1. BEER Jolyn                 GER 2476 (4.)
  2. PEJCIC Snjezana        CRO 1744 (5.)
  3. MCINTOSH Seonaid  GBR 1455 (2.)

 

suomalaiset

  1. PALO Marianne         FIN  18 (74.)
  2. VILJANEN Henna       FIN  15 (79.)
  3. MÄKELÄ Mira            FIN  12 (87.)
  4. LAINE Katariina         FIN    8 (97.)
  5. HYRKÄS Emmi           FIN   7 (103.)
  6. SIHVONEN Annika  FIN   6 (108.)
  7. FRILANDER Pauliina  FIN   3 (127.)

 

10m kiv:

  1. COMAN Laura           ROU 1596 (3.)
  2. ARSOVIC Andrea       SRB  1505 (10.)
  3. PEJCIC Snjezana        CRO 946 (1.)

 

suomalaiset

  1. PALO Marianne         FIN  35 (48.)
  2. KEMPPI Viivi              FIN  24 (65.)
  3. HYRKÄS Emmi           FIN 23 (71.)
  4. VILJANEN Henna       FIN 15 (97.)
  5. LAINE Katariina          FIN 13 (105.)
  6. MÄKELÄ Mira            FIN  12 (124.)
  7. KUISMA Jenna           FIN   4 (184.)
  8. SIHVONEN Annika  FIN   4 (192.)
  9. FRILANDER Pauliina  FIN   4 (184.)

 

MIEHET

50m kiv 3×40:

  1. RAYNAUD Alexis      FRA 2807 (2.)
  2. PENI Istvan               HUN 2164 (5.)
  3. KAMENSKIY Sergey RUS 1640 (1.)

 

suomalaiset

  1. KURKI Juho              FIN  400 (14.)
  2. LEPPÄ Aleksi          FIN   57 (38.)
  3. FRIMAN Cristian      FIN   37 (49.)
  4. LÅNGSTRÖM S.       FIN   26 (57.)
  5. KIURU Matias          FIN   13 (67.)
  6. STENSTRÖM Joni    FIN   12 (69.)

 

50m kiv makuu:

  1. SCHERBATSEVICH Y. BLR 2517 (1.)
  2. JUNGHAENEL Henry GER 2378 (3.)
  3. GRIMMEL Torben      DEN 2054 (6.)

 

suomalaiset

  1. KURKI Juho            FIN   104 (35.)
  2. LEPPÄ Aleksi        FIN    90 (42.)
  3. FRIMAN Cristian    FIN    35 (56.)
  4. STENSTRÖM Joni FIN     13 (76.)

 

10m kiv:

  1. PENI Istvan                HUN 1879 (9.)
  2. MASLENNIKOV Vlad. RUS 1774 (1.)
  3. STEFANOVIC Milutin SRB 1477 (4.)

suomalaiset

  1. KURKI Juho              FIN  147 (25.)
  2. LEPPÄ Aleksi          FIN  101 (30.)
  3. FRIMAN Cristian      FIN    18 (69.)
  4. KIURU Matias           FIN   15 (79.)
  5. LÅNGSTRÖM S.        FIN   14 (84.)
  6. STENSTRÖM Joni     FIN     7 (129.)
  7. KOSKELA Riku          FIN     5 (136.)

 

PISTOOLI

 

NAISET

25m pist

  1. KARSCH Monika       GER 2607 (1.)
  2. KORAKAKI Anna       GRE 2390 (2.)
  3. DIETHELM GERGER   SUI 1693 (4.)

suomalaiset

  1. HYNNINEN Reetta   FIN   5 (62.)
  2. KARRI Ritva              FIN   4 (72.)

 

10m pist

  1. BATSARASHKINA V. RUS 1953 (1.)
  2. KORAKAKI Anna      GRE 1774 (2.)
  3. GOBERVILLE Celine FRA 1678 (7.)

suomalaiset

  1. KARRI Ritva            FIN    4 (93.)
  2. HYNNINEN Reetta  FIN   1 (128.)

 

MIEHET

50m pist

  1. MIKEC Damir            SRB  2865 (1.)
  2. OMELCHUK Oleh     UKR 1916 (4.)
  3. GRGIC Dimitrie         SRB 1471 (3.)

 

25m RF pist

  1. REITZ Christian            GER  3512 (1.)
  2. QUIQUAMPOIX Jean   FRA 2247 (2.)
  3. BESSAGUET Clement   FRA 2213 (5.)

10m pist

  1. KOROSTYLOV Pavlo UKR   1619 (2.)
  2. OMELCHUK Oleh     UKR 1238 (4.)
  3. MIKEC Damir            SRB 1170 (1.)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.