ESC European Ranking

ESC European Ranking

Euroopan rankinglista toukokuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI

NAISET

50m kiv asennot:

  1. PEER Franziska           AUT 2007 (2.)
  2. BEER Jolyn                 GER 1780 (1.)
  3. MCINTOSH Seonaid  GBR 1066 (3.)

 

suomalaiset

24. HYRKÄS Emmi             FIN 144 (118.)

56. VILJANEN Henna         FIN   23 (74.)

78. PALO Marianne           FIN   10 (64.)

87. MÄKELÄ Mira              FIN     8 (76.)

126. LAINE Katariina         FIN     1 (118.)

126. SIHVONEN Annika FIN    1 (118.)

 

10m kiv:

  1. NIELSEN Stine                   DEN 1676 (2.)
  2. COMAN Laura -Georgeta ROU 1643 (1.)
  3. KOMOROWSKA K.            POL 1072 (3.)

 

suomalaiset

19. HYRKÄS Emmi             FIN 203 (19.)

73. PALO Marianne           FIN  31 (66.)

75. KEMPPI Viivi                FIN  29 (66.)

80. VILJANEN Henna        FIN  28 (103.)

177. MÄKELÄ Mira           FIN    8 (173.)

217. LAINE Katariina         FIN   2 (207.)

229. SIHVONEN Annika FIN  1 (240.)

 

MIEHET

50m kiv 3×40:

  1. PENI Istvan               HUN 2005 (1.)
  2. KAMENSKIY Sergey   RUS 1583 (7.)
  3. SCHERBATEVICH Y.   BLR 1442 (3.)

 

suomalaiset

14. KURKI Juho                 FIN   385 (15.)

53. LÅNGSTRÖM S.          FIN     31 (39.)

57. FRIMAN Cristian         FIN     26 (50.)

70. LEPPÄ Aleksi             FIN    10 (53.)

72. KIURU Matias             FIN       9 (64.)

106. STENSTRÖM Joni     FIN       1 (92.)

 

 10m kiv:

  1. MASLENNOKOV V.   RUS 2474 (2.)
  2. PENI Istvan               HUN 2356 (1.)
  3. DRYAGIN Alexander RUS 2125 (32.)

suomalaiset

19. KURKI Juho             FIN 251 (19.)

43. FRIMAN Cristian     FIN   56 (45.)

46. LEPPÄ Aleksi        FIN   54 (34.)

66. LÅNGSTRÖM S.      FIN   29 (59.)

80. KIURU Matias         FIN   19 (76.)

122. KOSKELA Riku       FIN  10 (113.)

183. STENSTRÖM Joni  FIN    1 (180.)

 

PISTOOLI

 

NAISET

25m pist

  1. KORAKAKI Anna       GRE 1850 (1.)
  2. KARSCH Monika       GER 1669 (2.)
  3. ARUNOVIC Zorana   SRB 980 (6.)

suomalaiset

  1. HYNNINEN Reetta FIN 1 (72.)

10m pist

  1. GOBERVILLE Celine FRA 2775 (1.)
  2. ARUNOVIC Zorana   SRB 1658 (3.)
  3. CHAIKA Viktoriav       BLR 1499 ( 7.)

MIEHET

25m RF pist

  1. REITZ Christian           GER  2670 (1.)
  2. BESSAGUET Clement FRA 1990 (2.)
  3. QUIQUAMPOIX Jean  FRA 1534 (3.)

 

10m pist

  1. CHERNOUSOV Atrem RUS 2077 (2.)
  2. DIKEC Yusuf               TUR 1533 (1.)
  3. OMELCHUK Oleh       UKR 1032 (3.)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.