ESC Euroopan Rankinglista syyskuu

ESC Euroopan Rankinglista syyskuu

 Euroopan rankinglista syyskuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI

NAISET

50m kiv asennot:

  1. PEER Franziska AUT 1439 (1.)
  2. BEER Jolyn GER 1281 (2.)
  3. PEJCIC Snjezana CRO 1169 (3.)

 

suomalaiset

25. HYRKÄS Emmi FIN 130 (25.)

64. PALO Marianne FIN 38 (66.)

85. VILJANEN Henna FIN 29 (37.)

91. KUISMA Jenna FIN 25 (91.)

146. MÄKELÄ Mira FIN 6 (148.)

 

10m kiv:

  1. NIELSEN Stine DEN 1298 (1.)
  2. COMAN Laura -Georgeta ROU 956 (2.)
  3. IBSEN Rikke    DEN   911 (3.)

 

suomalaiset

24. HYRKÄS Emmi FIN 148 (23.)

58. KUISMA Jenna FIN 47 (58.)

78. PALO Marianne FIN 31 (81.)

83. VILJANEN Henna FIN    30 (85.)

134. MÄKELÄ Mira   FIN   15 (135.)

156. KEMPPI Viivi FIN 12 (155.)

 

MIEHET

50m kiv 3×40:

  1. PENI Istvan HUN 1819 (1.)
  2. KAMENSKIY Sergey RUS 1354 (2.)
  3. SCHERBATEVICH Y. BLR 1030 (3.)

 

suomalaiset

15. KURKI Juho       FIN   325 (16.)

58. STENSTRÖM Joni FIN 39 (59.)

64. LÅNGSTRÖM S. FIN 32 (65.)

65. FRIMAN Cristian FIN 29 (66.)

72. LEPPÄ Aleksi    FIN    18 (73.)

106. KIURU Matias FIN  6 (109.)

111. LÅNG Jimi FIN    5 (113.)

136. KOSKELA Riku FIN 1 (138.)

 

 10m kiv:

  1. MASLENNOKOV V. RUS 1951 (1.)
  2. PENI Istvan HUN 1592 (2.)
  3. DRYAGIN Alexander RUS 1295 (3.)

suomalaiset

7. KURKI Juho       FIN    734 (7.)

46. LEPPÄ Aleksi    FIN    67 (47.)

48. FRIMAN Cristian FIN 65 (49.)

69. LÅNGSTRÖM S. FIN 30 (70.)

83. KIURU Matias FIN 22 (84.)

114. KOSKELA Riku FIN 12 (113.)

123. STENSTRÖM Joni FIN 10 (130.)

158. LÅNG Jimi FIN 6 (165.)

 

PISTOOLI

 

NAISET

25m pist

  1. KORAKAKI Anna GRE 1211 (1.)
  2. GROZDEVA Maria BUL 1184 (3.)
  3. ARUNOVIC Zorana SRB 1153 (2.)

suomalaiset

  1. KARRI Ritva FIN 9 (49.)

 

10m pist

  1. ARUNOVIC Zorana SRB 1645 (2.)
  2. GOBERVILLE Celine FRA 1552 (1.)
  3. KORAKAKI Anna GRE 1444 (3.)

 

suomalaiset

  1. KARRI Ritva FIN 13 (60.)

 

MIEHET

25m RF pist

  1. BESSAGUET Clement FRA 1550 (1.)
  2. REITZ Christian    GER 1497 (2.)
  3. GEIS Oliver GER 1080 (4.)

 

10m pist

  1. CHERNOUSOV Atrem RUS 1569 (1.)
  2. OMELCHUK Oleh UKR  1237 (2.)
  3. REITZ Christian   GER  1010 (3.)

 

suomalaiset

  1. KALLIO Joonas FIN 7 (74.)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.