ESC European Ranking Toukokuu

ESC European Ranking Toukokuu



Euroopan rankinglista huhtikuu:
Suluissa vanha sijoitus

NAISET

KIVÄÄRI

50m kiv asennot:

  1. PEJCIC Snjezana CRO 1992 (4.)
  2. CHRISTEN Nina SUI 1860 (2.)
  3. KARIMOVA Yulia RUS 1725 (1.)

suomalaiset


50. HYRKÄS Emmi FIN 44 (76.)

54. SIHVONEN Annika FIN 37 (45.)

71. PALO Marianne FIN 16 (65.)

78. KUISMA Jenna FIN 12 (78.)

78. VILJANEN Henna FIN 12 (77.)

143.MÄKELÄ Mira FIN 1 (143.)

10m kiv:

  1. COMAN Laura -Georgeta ROU 1882 (1.)
  2. KARIMOVA Yulia RUS 1646 (5.)
  3. CHRISTEN Nina SUI    1248 (2.)

suomalaiset

20. SIHVONEN Annika FIN 190 (21.)

38. HYRKÄS Emmi FIN 111 (34.)

40. KUISMA Jenna FIN 85 (38.)

84. KEMPPI Viivi FIN  33 (80.)

132. PALO Marianne FIN   12 (126.)

140. VILJANEN Henna FIN  11 (137.)

154. HEISKANEN Essi FIN 10 (156.)

154. SIIVONEN Anna-Maria FIN 10 (156.)

197. MÄKELÄ Mira   FIN    2 (196.)

MIEHET

50m kiv 3×40:

  1. BARTNIK Tomasz POL 1721 (1.)
  2. PENI Istvan HUN 1647 (2.)
  3. KAMENSKIY Sergey RUS 1585 (4.)

suomalaiset

12. KURKI Juho           FIN   438 (22.)

37. LEPPÄ Aleksi       FIN    76 (53.)

45. LÅNGSTRÖM S. FIN 53 (67.)

55. STENSTRÖM Joni FIN 27 (50.)

73. KIURU Matias FIN    9 (72.)

91. FRIMAN Cristian FIN   3 (87.)

102. LÅNG Jimi FIN 1 (110.)

10m kiv:

  1. KAMENSKIY Sergey RUS 2574 (1.)
  2. MASLENNIKOV Vladimir RUS 2236 (2.)
  3. BAUBOUIN Brian FRA 1325 (4.)

suomalaiset

21. KURKI Juho           FIN   290 (16.)

34. LEPPÄ Aleksi        FIN   121 (38.)

61. LÅNGSTRÖM S. FIN 39 (72.)

63. STENSTRÖM Joni FIN    38 (51.)

78. FRIMAN Cristian FIN 25 (72.)

92. KIURU Matias FIN 16 (88.)

165. LÅNG Jimi FIN 1 (170.)

165. KOSKELA Riku FIN 1 (170.)

PISTOOLI

NAISET

25m pist

  1. MAJOR Veronica HUN  1720 (4.)
  2. KOSTEVYCH Olena UKR 1712 (1.)
  3. KARSH Monika GER 1511 (3.)

suomalaiset

43. KARRI Ritva FIN 15 (71.)

10m pist

  1. KORAKAKI Anna GRE 3293 (1.)
  2. MAJOR Veronica HUN  2257 (3.)
  3. BRES Klaudia POL 1894 (2.)

suomalaiset

75. KARRI Ritva FIN 12 (119.)

MIEHET

25m RF pist

  1. GEIS Oliver GER   1576 (3.)
  2. QUIQWUAMPOIX Jean FRA 1455 (2.)
  3. REITZ Christian GER 1381 (1.)

10m pist

  1. CHERNOUSOV Atrem RUS 2568 (2.)
  2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 2093 (1.)
  3. MIKEC Damir SRB 1793 (3.)

suomalaiset

20. KALLIO Joonas FIN 149 (97.)


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *