European Ranking

European Ranking

Euroopan rankinglista huhtikuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. ENGLEDER Barbara GER 3196 (1.)
2. ZUBLASING Petra ITA 1405 (2.)
3. PEJCIC Snjezana CRO 1091 (3.)

suomalaiset
46. FRILANDER Pauliina FIN 12 (52.)
58. LAINE Katariina FIN 7 (60.)
73. PALO Marianne FIN 3 (74.)
73. HYRKÄS Emmi FIN 3 (71.)
73. VILJANEN Henna FIN 3 (74.)
83. SIHVONEN Annika FIN 2 (82.)
98. SIIVONEN Anna-M FIN 1 (122.)
98. HÄKKINEN Armi FIN 1 (122.)

10m kiv:
1. PEJCIC Snjezana CRO 2384 (4.)
2. VDOVINA Daria RUS 1906 (2.)
3. NIELSEN Stine DEN 1290 (14.)

suomalaiset
69. FRILANDER Pauliina FIN 18 (36.)
84. PALO Marianne FIN 13 (90.)
134. KUISMA Jenna FIN 10 (0)
134. VILJANEN Henna FIN 10 (122.)
167. LAINE Katariina FIN 5 (62.)
182. HAVUKAINEN Inka FIN 1 (122.)
182. SIIVONEN Anna-M FIN 1 (90.)
182. HYRKÄS Emmi FIN 1 (90.)
182. HÄKKINEN Armi FIN 1 (122.)
182. PELTONEN Saana FIN 1 (90.)
182. SIHVONEN AnnikaFIN 1 (90.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. KAMENSKIY Sergey RUS 2933 (1.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 2572 (2.)
3. RAYNAUD Alexis FRA 1571 (3.)

suomalaiset
27. KURKI Juho FIN 62 (27.)
55. LEPPÄ Aleksi FIN 7 (55.)
77. BJÖRKBACKA J. FIN 2 (88.)
94. FRIMAN Cristian FIN 1 (105.)
94. LÅNGSTRÖM S. FIN 1 (105.)

50m kiv makuu:
1. JUNGHAENEL Henry GER2929 (1.)
2. GRIGORYAN Kirill RUS 1517 (2.)
3. KANENSKIY Sergey RUS 1110 (4.)

suomalaiset
36. KURKI Juho FIN 47 (35.)
56. BJÖRKBACKA J.FIN 14 (57.)
86. FRIMAN Cristian FIN 2 (92.)
95. FRIMAN Björn FIN 1 (92.)

10m kiv:
1. MASLENNIKOV Vlad. RUS 3426 (4.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 2684 (1.)
3. SIDI Peter HUN 2394 (2.)

suomalaiset
25. KURKI Juho FIN126 (23.)
75. LEPPÄ Aleksi FIN14 (39.)
77. KIURU Matias FIN 13 (112.)
77. FRIMAN Cristian FIN 13 (84.)
88. LÅNGSTRÖM S. FIN 12 (84.)
137. BJÖRKBACKA J. FIN 4 (66.)
152. POHJOISAHO R. FIN 1 (112.)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KORAKAKI Anna GRE 3358 (1.)
2. KARSCH Monika GER 2344 (2.)
3. DIETHELM GERBERSUI 2023 (3.)

suomalaiset
54. KARRI Ritva FIN2 (56.)

10m pist
1. BATSARASHKINA V. RUS 2384 (2.)
2. ARUNOVIC Zorana SRB 2210 (5.)
3. KORAKAKI Anna GRE 2193 (1.)

suomalaiset
111. KARRI Ritva FIN 1 (56.)

MIEHET
50m pist
1. KOPP Pavol SVK 719 (1.)
2. GONTCHAROV V. RUS 643 (3.)
3. CARRERA Pablo ESP 627 (2.)

suomalaiset
43. TURUNEN Karri FIN 2 (43.)
53. HUHTAMÄKI Ari FIN 1 (57.)

10m pist
1. MIKEC Damir SRB 2104 (1.)
2. REITZ Cristian GER 1551 (0)
2. KELES Ismail TUR 1307 (6.)

suomalaiset
93. HUHTAMÄKI Ari FIN 2 (44.)


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *