ESC Euroopan Ranking

ESC Euroopan Ranking

Euroopan rankinglista syyskuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. ENGLEDER Barbara GER 1825 (1.)
2. PEER Franziska AUT 1650 (2.)
3. MCINTOSH Seonaid GBR 1601 (4.)

suomalaiset
74. PALO Marianne FIN 21 (75.)
79. VILJANEN Henna FIN 17 (80.)
88. MÄKELÄ Mira FIN 13 (88.)
97. LAINE Katariina FIN 10 (97.)
101. HYRKÄS Emmi FIN 9 (103.)
108. SIHVONEN Annika FIN 8 (103.)
129. FRILANDER Pauliina FIN 4 (125.)

10m kiv:
1. PEJCIC Snjezana CRO 1322 (1.)
2. VDOVINA Daria RUS 1075 (2.)
3. ILIE Laura Georgeta ROU 897 (3.)

suomalaiset
50. PALO Marianne FIN 40 (51.)
66. KEMPPI Viivi FIN 30 (67.)
70. HYRKÄS Emmi FIN 29 (67.)
96. VILJANEN Henna FIN 18 (103.)
104. LAINE Katariina FIN 17 (103.)
125. MÄKELÄ Mira FIN 13 (131.)
181. KUISMA Jenna FIN 6 (180.)
181. FRILANDER PauliinaFIN 6 (180.)
189. SIHVONEN Annika FIN 5 (199.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. KAMENSKIY Sergey RUS 2155 (1.)
2. RAYNAUD Alexis FRA 1914 (2.)
3. SCHERBATSEVICH Y. BLR 1794 (6.)

suomalaiset
15. KURKI Juho FIN447 (15.)
38. LEPPÄ Aleksi FIN73 (38.)
47. FRIMAN Cristian FIN 44 (47.)
57. LÅNGSTRÖM S. FIN 29 (57.)
67. KIURU Matias FIN 15 (69.)
67. STENSTRÖM Joni FIN 15 (67.)

50m kiv makuu:
1. SCHERBATSEVICH Y. BLR 2320 (1.)
2. MATHIS Thomas AUT 1808 (2.)
3. JUNGHAENEL Henry GER1730 (3.)

suomalaiset
37. KURKI Juho FIN133 (37.)
42. LEPPÄ Aleksi FIN 115 (41.)
56. FRIMAN Cristian FIN 39 (58.)
76. STENSTRÖM Joni FIN 16 (76.)

10m kiv:
1. MASLENNIKOV Vlad. RUS 2451 (1.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 1720 (2.)
3. KULISH Serhiy UKR 1458 (3.)

suomalaiset
25. KURKI Juho FIN193 (25.)
30. LEPPÄ Aleksi FIN 130 (30.)
70. FRIMAN Cristian FIN 23 (72.)
78. KIURU Matias FIN 19 (83.)
86. LÅNGSTRÖM S. FIN 17 (84.)
129. STENSTRÖM Joni FIN 9 (127.)
144. KOSKELA Riku FIN 6 (144.)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KARSCH Monika GER 3056 (1.)
2. KORAKAKI Anna GRE 2690 (2.)
3. DIETHELM GERBERSUI 1528 (3.)

suomalaiset
61. HYNNINEN Reetta FIN 7 (60.)
70. KARRI Ritva FIN 5 (69.)

10m pist
1. BATSARASHKINA V. RUS 2472 (1.)
2. KORAKAKI Anna GRE 1848 (2.)
3. KOSTEVYCH Olena UKR 1283 (3.)

suomalaiset
92. KARRI Ritva FIN 5 (91.)
129. HYNNINEN Reetta FIN 1 (123.)

MIEHET
50m pist
1. MIKEC Damir SRB 1904 (1.)
2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 1523 (2.)
3. GRGIC Dimitrie SRB 1274 (4.)

10m pist
1. MIKEC Damir SRB 1112 (1.)
2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 891 (3.)
2. REITZ Cristian GER 859 (2.)


Yleinen

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.