ESC Euroopan ranking Joulukuu

ESC Euroopan ranking Joulukuu

Euroopan rankinglista joulukuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. BEER Jolyn                  GER 2337 (1.)
2. PEJCIC Snjezana        CRO 1552 (2.)
3. MCINTOSH Seonaid   GBR 1383 (3.)

suomalaiset
73. PALO Marianne         FIN   17 (74.)
79. VILJANEN Henna     FIN   14 (79.)
86. MÄKELÄ Mira           FIN   11 (86.)
101. LAINE Katariina      FIN    7 (99.)
107. HYRKÄS Emmi       FIN    6 (105.)
112. SIHVONEN Annika FIN   5 (109.)
132. FRILANDER Pauliina FIN 2 (128.)

10m kiv:
1. COMAN Laura           ROU  1416 (1.)
2. ARSOVIC Andrea      SRB  1356 (2.)
3. PEJCIC Snjezana      CRO   761 (3.)

suomalaiset
47. PALO Marianne         FIN   32 (47.)
61. KEMPPI Viivi             FIN   22 (67.)
73. HYRKÄS Emmi          FIN  19 (72.)
88. VILJANEN Henna      FIN  14 (94.)
109. MÄKELÄ Mira          FIN   11 (113.)
109. LAINE Katariina       FIN   11 (106.)
183. KUISMA Jenna        FIN    3 (186.)
183. SIHVONEN Annika  FIN   3 (186.)
183. FRILANDER PauliinaFIN  3 (186.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. RAYNAUD Alexis        FRA  2523 (1.)
2. PENI Istvan                 HUN  1960 (2.)
3. SCHERBATEVICH Y.  BLR  1517 (4.)

suomalaiset
16. KURKI Juho                 FIN   377 (16.)
39. LEPPÄ Aleksi             FIN    49 (38.)
48. FRIMAN Cristian          FIN    33 (49.)
57. LÅNGSTRÖM S.          FIN    25 (57.)
67. KIURU Matias              FIN    12 (67.)
73. STENSTRÖM Joni       FIN    10 (69.)

50m kiv makuu:
1. SCHERBATSEVICH Y. BLR 2329 (1.)
2. JUNGHAENEL Henry   GER 2148 (2.)
3. GRIMMEL Torben      DEN   1840 (3.)

suomalaiset
36. KURKI Juho             FIN    89 (35.)
42. LEPPÄ Aleksi         FIN    78 (41.)
52. FRIMAN Cristian      FIN    33 (54.)
76. STENSTRÖM Joni  FIN     11 (76.)

 10m kiv:
1. PENI Istvan                HUN  1693 (1.)
2. MASLENNIKOV Vlad. RUS 1489 (2.)
3. STEFANOVIC Milutin SRB  1283 (3.)

suomalaiset
25. KURKI Juho              FIN  123 (25.)
28. LEPPÄ Aleksi          FIN    87 (29.)
70. FRIMAN Cristian      FIN     16 (69.)
74. KIURU Matias           FIN    14 (78.)
77. LÅNGSTRÖM S.      FIN     13 (87.)
128. STENSTRÖM Joni  FIN     6 (128.)
139. KOSKELA Riku       FIN     4 (138.)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KARSCH Monika        GER 2410 (1.)
2. KORAKAKI Anna        GRE 2152 (2.)
3. DIETHELM GERGER SUI 1515 (3.)

suomalaiset
64. HYNNINEN Reetta   FIN    5 (66.)
73. KARRI Ritva              FIN    3  (70.)

10m pist
1. BATSARASHKINA V. RUS 1697 (1.)
2. KORAKAKI Anna        GRE 1559 (2.)
3. GOBERVILLE Celine  FRA 1513 (3.)

suomalaiset
87. KARRI Ritva            FIN      3 (86.)
121. HYNNINEN Reetta   FIN   1 (124.)

MIEHET
50m pist
1. MIKEC Damir              SRB   2630 (1.)
2. OMELCHUK Oleh       UKR  1717 (2.)
3. GRGIC Dimitrie           SRB  1335 (3.)

25m RF pist
1. REITZ Christian            GER  3160 (1.)
2. QUIQUAMPOIX Jean   FRA 1997 (2.)
3. BESSAGUET Clement FRA 1980 (3.)

10m pist
1. KOROSTYLOV Pavlo UKR   1437 (1.)
2. OMELCHUK Oleh       UKR  1105 (2.)
3. MIKEC Damir             SRB     991 (3.)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.