Euroopan Ranking huhtikuu

Euroopan Ranking huhtikuu

Euroopan rankinglista huhtikuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI

NAISET

50m kiv asennot:

  1. BEER Jolyn                 GER 1743 (1.)
  2. PEER Franziska          AUT 1310 (3.)
  3. MCINTOSH Seonaid GBR 1093 (2.)

 

suomalaiset

62. PALO Marianne       FIN 12 (68.)

74. VILJANEN Henna     FIN 10 (77.)

76. MÄKELÄ Mira           FIN  9 (83.)

118. HYRKÄS Emmi       FIN 3 (116.)

118. LAINE Katariina     FIN 23 (116.)

118.SIHVONEN Annika FIN   2 (116.)

 

10m kiv:

  1. COMAN Laura -Georgeta ROU 1906 (4.)
  2. NIELSEN Stine                   DEN 1563 (1.)
  3. KOMOROWSKA K.            POL 1154 (3.)

 

suomalaiset

19. HYRKÄS Emmi        FIN 206 (16.)

66. KEMPPI Viivi             FIN 34 (62.)

66. PALO Marianne        FIN 34 (68.)

103. VILJANEN Henna    FIN 20 (106.)

173. MÄKELÄ Mira          FIN 9 (180.)

207. LAINE Katariina        FIN 4 (202.)

240. SIHVONEN Annika FIN 1 (237.)

 

MIEHET

50m kiv 3×40:

  1. PENI Istvan              HUN 1682 (2.)
  2. RAYNAUD Alexis     FRA 1636 (1.)
  3. SCHERBATEVICH Y. BLR 1148 (3.)

 

suomalaiset

15. KURKI Juho             FIN 284 (13.)

39. LÅNGSTRÖM S.      FIN   33 (50.)

50. FRIMAN Cristian    FIN    20 (46.)

53. LEPPÄ Aleksi        FIN   18 (43.)

64. KIURU Matias         FIN     9 (62.)

92. STENSTRÖM Joni   FIN     3 (82.)

 

 10m kiv:

  1. PENI Istvan               HUN 2092 (3.)
  2. MASLENNOKOV V.   RUS 1958 (1.)
  3. DRYAGIN Alexander RUS 1219 (2.)

suomalaiset

19. KURKI Juho            FIN   261 (17.)

34. LEPPÄ Aleksi       FIN    71 (30.)

45. FRIMAN Cristian    FIN    50 (42.)

59. LÅNGSTRÖM S.     FIN    32 (78.)

76. KIURU Matias        FIN    20 (75.)

113. KOSKELA Riku     FIN    12 (113.)

180. STENSTRÖM Joni FIN    2 (176.)

 

PISTOOLI

 

NAISET

25m pist

  1. KORAKAKI Anna       GRE 2175 (2.)
  2. KARSCH Monika       GER 1616 (1.)
  3. DIETHELM GERBER SUI 1044 (4.)

suomalaiset

72. HYNNINEN Reetta   FIN  1 (69.)

72. KARRI Ritva              FIN 1 (69.)

 

10m pist

  1. GOBERVILLE Celine FRA 2826 (1.)
  2. KORAKAKI Anna       GRE 1384 ( 3.)
  3. ARUNOVIC Zorana   SRB 1233 (2.)

 

suomalaiset

  1. KARRI Ritva           FIN   1 (90.)

 

MIEHET

25m RF pist

  1. REITZ Christian          GER  2272 (1.)
  2. BESSAGUET Clement FRA 2135 (2.)
  3. QUIQUAMPOIX Jean  FRA 1656 (3.)

 

10m pist

  1. DIKEC Yusuf               TUR 1514 (1.)
  2. CHERNOUSOV Atrem RUS 1147 (2.)
  3. OMELCHUK Oleh       UKR  895 (3.)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.